Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Чарівної краси камінь, про яку складено чимало історій і легенд, сьогодні є жаданої мрією багатьох колекціонерів і скупників коштовностей. Посланник Сонця, яскравий відгомін часів Юрського періоду, казка наяву - все це говорять про бурштин, вартість якого в даний час може бути вкрай висока.

Скупка бурштину - один з напрямків нашої антикварної компанії. Однак, перш ніж запропонувати нам свої старовинні бурштинові прикраси, слід зрозуміти, чи дійсно цінна ваша пропозиція.

Багатовіковий бурштин: вартість каменю велика через найдавнішого походження

Дивно, що закам'янілий сік найдавніших хвойних дерев є цінним надбанням, проте, це так. Колись з'явилася смола, з плином космічної кількості часу (мільйони років!) Набувала звичну нам форму, перебуваючи на глибині вод або в надрах землі. Про те, що дерев'яні утворення в міру затвердіння опадали з кори дерева, писали ще древні мислителі, такі як Тіціан і Пліній Старший.

Виходить, що за своєю природою бурштин не може бути молодим. Натуральний зразок - це результат копіткої праці самої природи, чиї ресурси - на жаль! - не нескінченні. Тому і висока вартість бурштину. До речі, саме з такою тривалою історією утворення пов'язують лікувальні властивості каменю. Тільки уявіть, яка енергетика зберігається в бурштинових крупицях, не кажучи вже про щось більше вагоміше. Бурштином раніше лікувалися, використовували його для проведення обрядів, вірили, що бурштиновий талісман захистить в бою, і не втомлювалися милуватися всією красою природного скарбу.

Бурштин ціна за грам залежить від родовища каменю

Про те, скільки коштує грам бурштину, можна судити по його походженням. Особливу цінність має бурштин з Балтики. Петро Великий саме його використовував для створення легендарної Бурштинової кімнати. Однак, найбільший самородок знайшли в Бірмі. Вага знахідки трохи більше 15 кг.

Особливістю бурштину з Домініканської Республіки (продати бурштин такого роду можна по вкрай вигідною ціною) є наявність інклюз. Таке визначення дали тим самим комахам (або тварин, рослин, і навіть крупинкам роси або скупченнями повітря), які залишилися в полоні бурштинової смоли на довгі століття, при цьому ніяк не змінившись. Бували випадки, коли про вік каменю могли судити саме з аналізу ДНК інклюз, адже бурштинова смола муміфікує все, що колись потрапило в її кайдани. Примірники з інклюзами представляють неймовірну цінність для вчених, які відновлюють по завмерлим останкам картину всього живого, що колись жило на Землі. Зрозуміло, «на око» сказати про те, скільки коштує бурштин з інклюзами, вкрай складно. Тут необхідний оцінювач, чия думка буде професійно обґрунтована.

В Україні продають бурштин практично будь-якого виду

Ціни на бурштин також залежать від його різновиду. У цьому питанні вкрай складно орієнтуватися простому обивателеві, тому як розрізняють більше 250-ти видів цього каменю!

Звичний всім медовий, теплий, сонячний відтінок бурштину - це класика. Але, звичайно, одним кольором природна палітра не обмежена. Від безбарвного до чорного сміливо малює широка кисть бурштинового художника. Тут і всілякі відтінки золота, і насичена червона гамма, і зелені, і сині камені, а ще сірий, апельсиновий соковитий оранжевий, ніжний заспокійливий кремовий. Ми купимо бурштин в будь-якому кольорі, якщо він дійсно виявиться рідкістю.

Скупка бурштину в Україні здійснюється нами за всіма можливими видами: сукциніт, геданіт, Глесс, бастард, стантіеніт і т.д. Особливою міцністю, небувалою твердістю відрізняється відкриття Христофора Колумба - блакитний бурштин. зустріти такий - велика рідкість, тому за таким воістину скарбом полюють по всій Домінікані і Мексиці багато цінителів краси. Блакитний бурштин володіє флуоресцентними властивостями (він світиться в темряві), колір його залежить від освітлення (на світлі - ніжно-блакитний, а в темряві - насичений синій!). Ціни на бурштин блакитний (його ще називають тропічним) в різних областях світу однаково високі. Це пов'язано з тим, що його не так-то просто обробити.

Бурштин в своєму первинному вигляді, в момент видобутку, часто виглядає непоказно. Професійна шліфування і нанесення специфічного покриття ніби оживляє камінь сонця, який починає сяяти всіма гранями своєї досконалості. Однак, ми готові купити необроблений бурштин після попередньої оцінки виробу.

Якщо у вас вдома є щось схоже на бурштин, але ви сумніваєтеся в його автентичності або хотіли б дізнатися, скільки коштує натуральний бурштин в вашому випадку, звертайтеся до нас за компетентної консультацією. Зробити це можна дистанційно, використовуючи засоби зв'язку.

Продати бурштин в Україні, камені якого прозорі, у вас навряд чи вийде, тому як такий різновид каменю сьогодні не в ціні і не представляє антикварної цінності.

Продаж бурштину в Україні: антикварні бурштинові намиста

Старовинні намиста з бурштину - це, мабуть, найпопулярніша прикраса, яка дійсно може мати велику цінність. Зустрічаються старі намиста з бурштину практично в кожній родині, однак, не варто заздалегідь спокушатися, адже вартість бурштинових намистин буде велика тільки в разі оригіналу виробу.

Дізнатися, скільки коштують бурштинові намиста, якими ви володієте, можна, скориставшись послугами нашого оцінювача. Сьогодні часто можна зустріти оголошення на тему «Продам бурштинове намисто СРСР» або «Продам намиста з бурштину СРСР». Подібного роду пропозиції сьогодні вкрай актуальні і, цілком ймовірно, принесуть чималий прибуток бажаючим здійснити вигідну угоду.

Вартість бус з бурштину залежить від різного роду критеріїв і не має постійного, рівного для всіх значення. Скільки коштує намисто з натурального бурштину точно оцінити зможе тільки наш експерт.

Продати бурштин? Телефонуйте!

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!