Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Скупка бурштину і бурштинових прикрас

Які вироби з бурштину ми скуповуємо?

Бурштин - один з найдавніших мінералів, які використовуються при виробництві прикрас. Завдяки його властивостям є можливість виготовляти біжутерію, предмети інтер'єру будь-якого розміру і форми. Ця особливість привела до величезної популярності. Прикраси з цього каменю нітрохи не поступалися іншим, зробленим з більш дорогого мінералу. А той факт, що кожну річ робили вручну, застосовуючи тільки природний матеріал, приносив свій ореол загадковості і дозволяв диктувати модні тенденції. Є легенда, в якій говориться, що «Бурштин - крапля сонця в холодній воді».

Скупка виробів з бурштину має свої особливості. Почнемо з того, які вироби продавати вигідніше.

Бурштинове намисто

Особливим попитом користуються вичинки з пейзажного або королівського бурштину. Ці намиста виготовлялися з давніх часів - часом можна зустріти зразки епохи царської Росії. У виробництві використовували тільки натуральний матеріал. Намистини монолітні, з відшліфованою поверхнею форми овалу або бочки. Скупка такого бурштину найдорожча, і може бути ще вище, якщо матеріал непрозорий, за текстурою схожий на яєчний жовток. прозорі зразки цінності практично не мають.

Скупка бурштинових прикрас

Щодо виробництва, виділяють прикраси, зроблені в 19 столітті. Вони вважаються антикварними, що дозволяє оцінити їх в десятки тисяч гривень.

Кільця, браслети та інші прикраси з бурштину

Чи не одними бусами єдині - бурштин плавкий матеріал при високих температурах, що сприяє його застосування в багатьох областях ювелірної промисловості. Високу ціну мають комбіновані прикраси. Срібні або золоті кільця з бурштиновим каменем або кулони на ланцюжку з дорогоцінних металів оплатять не тільки за вагою матеріалів, а й накинуть зверху за виріб.

Інклюзи. Бурштин-інклюз - купимо дорого

Говорячи простіше - мінерал, яким, залито будь - яка комаха, рослина або бульбашки повітря. Справжній інклюз, що вийшло природним шляхом - надзвичайна рідкість. Скупка таких предметів з бурштину здійснюється за серйозні гроші. Але таких зразків на ринку надзвичайно мало, що, знову ж таки, сприяє підвищенню ціни. Штучно створених інклюзів багато. Вартість вичинки невисока. Скуповуються тільки великі, вагою від 100 грам.

Цілісні, необроблені мінерали

Немає кращого художника, ніж природа. Скупка необробленого природного бурштину здійснюється за хороші гроші. Підкреслюються цілющі властивості первісного, незайманого матеріалу. Зараз, великі, необроблені зразки - дивина, тому його вартість висока. Чималу роль в цьому відіграє націнка за «цілісність».

Сирець бурштину

Має цінність тільки як сировина для виробництва біжутерії. Тому приймається на вагу, за ринковою ціною.

Фактори, від яких залежить вартість прикрас

Ціна сировини. Вона варіюється в залежності від якості вихідного матеріалу (тут роль грає вік каменю), його розмір, професійності обробки.

Глибина обробки. Цей фактор залежить від майстерності гравера. При обробці матеріал не повинен втратити своєї «Чистоти». Вартість залежить від прозорості мінералу - чим вона нижча, тим дорожче скупка бурштину. при незграбній шліфовці, можна зіпсувати початково коштовне каміння. Намиста цінуються за геометричну форму, надати яку можна тільки відповідної обробкою. Менші втрати матеріалу (менше відходів виробництва) сприяють більшій вазі окремої намистини, що допомагає продати бурштин дорожче.

Вартість кілець, браслетів підвищується за рахунок оправи. Значення має цінність металу, а ще вік. Художня складова оцінюється по індивідуальності кожного виробу. Конвеєрні штампування скуповуються за меншу суму. На індивідуальні ручні роботи вище цінник.

Вага - основа основ, якщо не враховувати антикваріат, про який говорилося вище. Чим більше прикраса, тим його вартість більше. Якщо приплюсувати до цього дорогу оправу і високу якість мінералу, то продати бурштин можна за круглу суму.

Способи оцінки бурштину

Зробити це самостійно важко. Тільки професіонал може оцінити роботу коректно, враховуючи всі нюанси. Існує кілька способів оцінки, дистанційних і безпосередніх.

Оцінка бурштинових намистин по фото

Перед продажем бурштину проводять оцінку. Процес цей простий, пов'язаний з перевагами сучасних технологій. Для оцінки знадобиться:

  • Сфотографувати виріб.
  • Правильний ракурс.
  • За відсутності фотоапарата скористатися камерою на смартфоні.

Важливо, щоб прикраса була видна чітко, без розмиття картинки. Фотографуємо з декількох ракурсів. Якщо на речі присутні тріщини і відколи, їх зафіксувати неодмінно - вони зіграють роль при оцінці, якщо, звичайно, вони не відноситься до розряду антикварних.

Надіслати фото фахівцеві. Зробити це можна через електронну пошту, «WhatsApp», «Viber» - будь-яким доступним способом. При можливості в повідомленні вказується вага і розмір. Ці відомості допоможуть найбільш коректно оцінити виріб.

Телефонний дзвінок

Спосіб менш якісний, ніж попередній, але за відсутності інших підійде і він. По телефону фахівець, який за словесним описом і відповідей на кілька нескладних питань - відтінок бурштину, присутність відколів, тріщин, наявність гравіювання - назве приблизну вартість.

Безпосередня оцінка

Найнадійніший, достовірний спосіб - здійснюється через візит клієнта в магазин. Спеціаліст безпосередньо оцінює виріб, його структуру, вік, мінеральний склад. Перевірка проводиться безкоштовно і ні до чого клієнта не зобов'язує.

Виклик оцінювача на дім

Це допускається при дотриманні певних умов. Серед них - неможливість клієнта прийти особисто (через хворобу або інших обставин), передбачувана висока вартість речі - визначається після попереднього розмови по телефону.

Як перед продажем відрізнити натуральний бурштин від підробки

Скупка бурштинових прикрас починається з визначення їх справжності. Ймовірно, до вас в руки потрапила підробка, і усі заморочки з її продажем того не варті. Для імітації використовують смоли, пластик, скло. Природний бурштин відрізнити від звичайних смол просто, достатньо провести по речі нігтем. Тест нехитрий, але дієвий. Справа в тому що звичайні смоли м'якше, і при контакті з гострою поверхнею на них залишиться слід. Натуральний виріб залишиться цілим. Скляну підробку визначають зворотним способом. Замість нігтя, беруть що гостріше, наприклад, голку, проводять їй по поверхні виробу. На натуральному бурштині залишиться невеликий слід, на склі - немає.

Полімерні підробки на вигляд ідентичні натуральному каменю. Але виявити імітацію просто. Достатньо нагріти голку до почервоніння, а потім прикласти до виробу. Полімерна основа почне моментально плавитися, виділяючи хімічний запах. Бурштин залишиться цілим.

Найпростіший спосіб відрізнити пластмасову підробку - покласти камінь в стакан з сіллю. Імітація відразу потоне, а натуральний мінерал залишиться на поверхні.

Прикраси та сувеніри оцінюються за окремою шкалою. Точно назвати вартість тих чи інших бус, підв'язок, браслетів, кулонів неможливо. Ціна складається з сукупності декількох чинників: вік виробу, ручна робота або штампування, базова вартість і «чистота» мінералів. Перед скупками проводиться ретельний аналіз, в тому числі і на імітацію, але вже професійним способом - ультрафіолетовими променями, що дозволить відрізнити природний бурштин від пресованого, який коштує значно менше.

Оплата проводиться відразу при укладанні угоди. Фіксуються критерії, за якими товару присвоєна вартість. Скупка бурштину великими колекціями допускає більш високу ціну на виріб. Це дає можливість клієнту домовлятися про більш вигідну вартість товару.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!