Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Скупка бурштину. Де продати бурштин?

Ще з радянських часів цей камінь є найбільш популярним і затребуваним. Тож не дивно, що у багатьох людей є прикраси з ним. У магазинах коштує він не дешево і коли людина бажає продати коштовності, він, звісно, задається питанням як зробити це найбільш вигідно.

Чому скупка бурштину так затребувана?

Складність полягає в тому, що більшість ломбардів, які працюють на ринку, оцінюють виріб виключно по вазі золота в ньому. А, як відомо, грам золота коштує дешевше грама готової прикраси з дорогоцінними вставками. Власник ювелірного виробу, продаючи його, таким чином, втрачає гроші, що, зрозуміло, не робить угоду вигідною.

Цього не можна сказати про нашу компанію, яка на ринку скупки прикрас з бурштином працює вже далеко не перший рік. Широка популярність, вміння знайти покупця дозволяють оцінювати виріб не за вагою, а цілісно, прораховуючи загальну вартість підсумовуванням цін дорогоцінного металу і каміння. Отже, купівля коштовностей нами - це завжди взаємовигідна угода.

Ціни на скупку бурштину

Якщо Ви бажаєте продати прикрасу з бурштином, то повинні розуміти важливий факт ціноутворення. Вартість, за яку ми готові викупити виріб, залежить від великої кількості факторів. Серед них присутні вага, форма, стан каменю зокрема і ювелірного виробу в цілому, якість ограновування, наявність або відсутність хімічної обробки і багато іншого.

Щоб дізнатися вартість коштовності - покажіть її нашим фахівцям. Провівши оціночну експертизу, вони повідомлять суму, яку готові виплатити. Якщо ціна Вас влаштує - ми зможемо відразу здійснити угоду. Якщо немає - заберете виріб назад. Оціночні роботи проводяться фахівцями безкоштовно.

Скупка прикрас з бурштином

Хочемо звернути увагу, що купуємо виключно вироби з каменями, ми некупуємо дорогоцінних вставки, не розбираємо ювелірні прикраси, викуповуючи камінь і повертаючи метал.

Ми готові оцінити і провести викуп прикраси з бурштином абсолютно будь-якого типу: перстні, каблучки, браслети, кольє, кулони, сережки, брошки та інше.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!