Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Скупка коралів. Де продати коралі

Ми оцінюємо ювелірні вироби комплексно, а не за вагою золота. Вартість запропонована нашим оцінювачем, буде досить високою, а продати прикраси з коралами нам - вигідною для клієнтів угодою.

Корали, як і перли, мають океанічне походження, ростуть виключно в теплих водах, біля берегів екзотичних, острівних країн. Дані фактори обумовлюють складність їх видобутку, тривале і дороге перевезення, що в сукупності з обробкою формує досить високу підсумкову вартість прикрас. Незалежно від того, про що йде мова - кільце або кольє, коштує виріб не дешево і, бажаючи здати його в ломбард, власники намагаються не продешевити.

Чому скупка коралів так затребувана?

Уже не перший рік наша компанія здійснює скупку коралів за вигідними для клієнта цінами. секрет конкурентних і привабливих цін досить простий. Ми, на відміну від інших представників даного бізнесу, оцінюємо весь виріб, комплексно, а не золото, як це роблять в більшості ломбардів.

Ціна на скупку коралів

Оцінювати прикраси, не бачачи їх - неможливо. Існує ряд факторів, від яких залежить підсумкова ціна. корали мають зовсім інше походження, ніж дорогоцінні каміння, що видобуваються в гірських породах. Щоб дізнатися точну ціну на коштовності, які хочете продати, радимо принести виріб в ломбард. Якщо вартість не влаштує, Ви не зобов'язані будете щось оплачувати, послуги оцінювача надаються безкоштовно.

Скупка украшений с кораллами

Хочемо підкреслити, що окремо дорогоцінні вставки ми не викуповуємо, нас цікавлять ювелірні вироби з ними. Ми не купуємо прикраси цілком виготовлені з коралів, без використання дорогоцінного металу. наприклад, коралові намиста, кольє, браслети.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!