Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Скупка венеціанських намист

Без перебільшення венеціанські намиста можна віднести до найвишуканіших і елегантних прикрас. А ще якщо враховувати, що кожна нитка намист проводиться в одиничному екземплярі, то любительки ексклюзивних прикрас будуть в захваті, отримавши такий подарунок.

Історія виробництва муранського скла і прикрас з нього губиться в далекому дванадцятому столітті. Коли майстри-склодуви стали освоювати роботу з венеціанським склом. До цього часу відносяться перші зразки виробів зі скла, секрет виробництва яких зберігався в найсуворішій таємниці.

Щоб надійно охороняти майстрів від чужих очей їх переселили на острів Мурано. Тут вони змогли спокійно створювати унікальні підвіски і намиста. Острів став справжнім центром, який виконує рідкісні прикраси.

Згодом технологію роботи з муранским склом вдосконалили. Склодуви стали робити ще більш дивні і вишукані прикраси. Кожні намиста виготовляються вручну і не схожі один на одного. У кожен виріб майстер-склодув вкладає не тільки багатовікові знання і досвід, а й частину своєї душі. Це те можна відчути, взявши в руки будь-який виріб.

На сьогоднішній день налічується велика кількість видів намист, виготовлених з муранського скла і пройшли випалення за спеціальною технологією.

Прикраси з такого візерункового скла підходять за стилем і до молодіжного одягу, і до ділового костюма. Вони дуже оживляють, наприклад, строгий однотонний костюм.

Дорого куплю венеціанські намиста

Найпопулярнішими і які користуються підвищеним попитом у модниць можна вважати наступні види намист з муранського скла:

  • Багатошарові або агатові, тому що намистини дуже схожі на агат.
  • При додаванні в скло мідної крихти скло починає переливатися і грати на сонці. Таке скло отримало назву - авантюриновий.
  • Для отримання філігранного скла до скляної масі в процесі виготовлення додають нитки різних кольорів. В результаті отримують намистини незвичайної структури і забарвлення.
  • Для мозаїчного скла в розплав додають шматочки з листкового скла, а в результаті в кожній намистині з'являється квітка або зірочка.
  • Кракеллаж виходить після занурення намистини в воду і подальшого різкого нагріву в розжареної печі. Після такої обробки на склі утворюються декоративні тріщини.

Багатовікова любов жінок до муранским прикрас збереглася і в даний час. Венеціанські намиста люблять і носять сучасні жінки, а багато хто просто не уявляють свій гардероб без нього. Не дивлячись на таку «старовину» ціна у намист вельми прийнятна.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!