Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Скупка бурштину і бурштинових намистин. Оцінити бурштин по фото

Людина з давніх часів знайома з декоративними властивостями бурштину - дивовижного каменю, званого «сонячним», перші виявлені поховання якого датуються 8000 роком до нашої ери.

Хоча і називають каменем бурштин, він є смолою неіснуючих нині дерев. Утворився самоцвіт завдяки еволюціонуючої земної флори. Сприяло цьому і глобальне потепління, під час якого у хвойних дерев під час ураганів і гроз виділялася смола-живиця, яка мала знижену в'язкість.

Вона тверднула швидко, щоб оберегти пошкоджене дерево, але велика її частина витікала, утворюючи краплі, згустки, жовна, які під власною вагою падали на землю. Часом, процес виділення живиці переривався, потім знову поновлювався, утворюючи багатошарові смоляні виділення.

У природі дивовижний самоцвіт зустрічається з включеннями і застиглими всередині комахами, які потрапляли в смолу, поки вона ще була рідкою. Вони не в силах вивільниться, приклеювалися до неї. Самі дерева теж падали на землю від старості, але всередині вони містять значну кількість смоли. Деревина з часом розкладалася, вимивалися водою її розчинні складові.

Що робити якщо треба терміново продати бурштин або бурштинове намисто!

  • Потрібно сфотографувати бурштин на аркуші в клітинку;
  • Вказати якщо є можливість вагу і розмір виробу;
  • Повідомити стан каменю бурштину або бурштинової брошки;
  • Ціна формується за грам бурштинового шматка;
  • Ми не купуємо бурштин якщо вага одного шматка перевищує один кілограм;
  • Ви можете оцінити бурштин по фото в режимі онлайн;
  • Оплата здійснюється готівкою в день звернення;
  • Ми гарантуємо приватність угоди.

Нам відомий більше яскраво жовтий бурштин. Насправді природа обдарувала цей камінь величезною палітрою кольорів. Зустрічається він від білого до коричнево-червоного, навіть чорного кольору. Різниться (часом значно) він і по прозорості.

Сьогодні для виробів часто використовують пресований бурштин, який неспеціаліст і не відрізнить від природного. Наші ж експерти відразу нададуть послугу оцінка бурштину і визначать його за формою бульбашок, які мають довгасту форму на відміну від природного, у яких вона кругла.

Зовнішній вигляд цього мінералу залежить ще і від ступеня сонячного прогріву. Якщо сонцем самоцвіт прогрівався ще в перебуванні смолою, що стікає по стовбуру, він буде рівномірно забарвленим і прозорим.

Надзвичайно красиві вироби з бурштину - різні шкатулки, картини, свічники, статуетки та прикраси: сережки, антикварні бурштинове намисто, кулони, персні, підвіски, брошки, браслети і т.д. Дивовижно гармонійно самоцвіт виглядає в срібній і золотій оправах. Якщо продають прикраси, велику роль відіграє метал, з якого виготовлена оправа, а його вік - головну.

Тому вироби з бурштину і сьогодні на ринку антикваріату представляють велику цінність. Скупка бурштину сьогодні не новина. Особливо цінуються антикварні бурштинові намиста періоду СРСР. Коштувати старовинні намиста з бурштину можуть десятки тисяч гривень.

Продати бурштин в Україні нескладно, оскільки він має стійкий попит у антикварів. Старовинні вироби оцінюються не за грам, а як антикварні. Якщо потрібно продати бурштин, ціну за грам наші експерти назвуть оптимальну, оскільки, не один рік працюють з самоцвітами і знають, скільки коштує грам бурштину.

Вартість бурштинових намистин залежить від того, наскільки намистини правильної форми, скільки важить кожна. Старовинні намиста із бурштину коштуватимуть тим більше, чим більше важить намистина.

Старі намиста з бурштину - не єдина прикраса, яку скуповують антиквари, тому досить часто можна зустріти оголошення: «куплю бурштин», «білий бурштин - ціна договірна», «старовинні бурштинові намиста» та інші.

Популярність бурштину ціна на який дуже висока, привела до створення штучного бурштину вже не найвищої якості. Ціну ж за виріб просять як за виготовлену з натурального мінералу. Тому, купуючи вироби з бурштину, складно не помилитися.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!