Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Скупка бурштину, бурштинових намистин і інших прикрас. Продати бурштин дорого.

Популярний ще з давніх часів бурштин продовжує цінуватися і в наші дні. Чимало жінок віддає перевагу носити намисто, сережки, браслети саме з цього каменю, а багато будинків прикрашають бурштинові шкатулки, статуетки, годинники та інші предмети інтер'єру. Іноді трапляються життєві обставини, що змушують продати вподобані вироби, і виручити гроші за них допоможе скупка бурштину.

Різновиди бурштинових виробів

Всю бурштинову продукцію в залежності від призначення можна розділити на три групи:

 • Предмети інтер'єру. До них відносяться різні статуетки, фігурки, шкатулки, попільнички, нарди, шахи, годинник, виконаний з бурштину, а також різні настільні приналежності. Ціна при скупці предметів з бурштину визначається їх колекційною цінністю, наявністю / відсутністю зовнішніх дефектів і пошкоджень, часом виготовлення та ступенем поширеності. При вдалому розкладі вийде виручити непогані гроші.
 • Ювелірні прикраси. Серед них виділяється кілька категорій, залежно від призначення.
 • Намиста - мають найбільше поширення серед шанувальників золотистого каменю. Найдорожче коштують екземпляри, зроблені з пейзажного або королівського бурштину. Вони володіють непрозорою текстурою, яка нагадує яєчний жовток або віск. Має значення і величина намистин - великі цінуються завжди дорожче.
 • Особняком коштують старовинні антикварні намиста, вартість яких визначається не за вагою, а за більш суб'єктивним естетичним і художнім параметрам. На відміну від них власникам намист з безформних залишків і обрізків бурштинового матеріалу розраховувати особливо нема на що, так як реальна ціна таких виробів порівнянна з біжутерією.
 • Бурштин, обрамлений в дорогоцінні метали - найчастіше для цього використовуються золото і срібло. Оцінка подібних виробів відбувається по-різному: одні дійснюють скупку бурштинових прикрас всього предмета цілком, а інші вважають за краще відокремлювати дорогоцінні метали і купувати їх на вагу.
 • Браслети, намиста, кулони, запонки, підвіски, кільця, сережки та інші предмети. Вартість цих прикрас визначається в індивідуальному порядку з урахуванням їх художньої цінності, ваги, розміру, ступеня збереження і прозорості, а також відтінків використаних каменів. Під час скупки бурштину дорого можна продати дореволюційні вироби в хорошому стані, так як вони відносяться до категорії антикваріату. Можна виручити непогану суму і за деякі прикраси епохи розвиненого соціалізму.
 • Необроблені камені - діляться на дві групи: самородки і інклюзи. Самородки з старого бурштину зустрічаються дуже рідко і коштують дорого, а сирець видобувається в великих кількостях і оцінюється геммологами за вагою та розміром. Антикварів можуть зацікавити тільки великі екземпляри, від 50 і більше грам. Фахівці, що займаються скупкою бурштину, надають значення походженням матеріалу. Найбільшу цінність мають камені з Прибалтики, на відміну від нього український сирець практично нічого не вартує.

Інклюзи — камінці з органічними вкрапленнями (комахи, шматочки водоростей, бульбашки повітря) природного походження завжди в ціні, проте в природі їх зустрічається дуже мало. Ринок завалений численними підробками, але їх вартість невелика. Відрізнити їх від справжніх дилетанту не під силу.

Що цінується найдорожче?

Звично великий попит на бурштин диктує свої закони ринку, визначаючи лідерів, за придбання яких щедрі покупці готові викладати чималі суми. До них відносяться:

 • намиста із непрозорого каменю, виготовлені в радянську епоху;
 • автентичні інклюзи;
 • намиста із пейзажного бурштину, вироблені до розпаду СРСР;
 • цільні шматки старого бурштину вагою від 100 грамів;
 • старовинні намиста з німецького (пресованого) матеріалу.

Як продати вироби з бурштину?

Встановити коректну вартість бурштину або виробу з цього матеріалу можливо тільки після проведення детального огляду кваліфікованим експертом. Для цього необхідно звернутися в антикварний магазин, який має хорошу репутацію. Саме з такими закладами співпрацюють серйозні оцінювачі. Багато компаній йдуть назустріч клієнту, дозволяючи викликати фахівця-геммолога прямо на дім.

Можна зробити попередню оцінку по фотографії, яку слід переслати експертам по скупці бурштину на вказану адресу електронної пошти. Щоб дізнатися наскільки ймовірно продати бурштин, який є на руках варто скористатися зворотнім зв'язком і детально описати оцінювачу свій предмет. Цілком можливо, він зацікавить експерта, що дозволить отримати компетентну оцінку в режимі онлайн і потім виручити реальні гроші.

Зазвичай у великих і солідних магазинів чимало клієнтів і відвідувачів, тому реалізувати свій товар за адекватної ціною цілком реально.

Ми гарантуємо конфіденційність умов угоди і нерозголошення інформації третім особам.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!