Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Продати коралі, коралові браслети

Це один з найдавніших дорогоцінних матеріалів на землі.

Фрагменти коралових намист і інших коралових прикрас знайдені в кельтських гробницях залізного віку і давньоєгипетських палацах. Кораловим намистам завжди приписували особливі магічні і лікувальні властивості: ними прикрашали зброю, вважали, що вони приносить в життя людини удачу, і одягали на маленьких дітей коралі, щоб захистити їх від неприємностей і лихого ока.

Як і перли, корал не можна назвати «каменем» в повному сенсі слова. Це органічний склад, який складається роками в затишних глибинах теплих морів мільйонів поліпів. Глибоке рівномірне забарвлення колонії поліпів роблять його одним з найпривабливіших матеріалів виробів.

У ювелірній справі використовують, в основному, благородні червоні чорні корали.

Їх глибокий насичений колір, саме той, який ми називаємо «кораловим», як ніякий інший камінь підкреслює природний колір обличчя і шкіри.

А якщо у жінки ще й темний колір волосся - вогонь коралових намист створює просто магічно-привабливий контраст! Цей камінь здатний додати нотку енергії і пристрасті будь-якого вбрання. Знову і знову він надихає дизайнерів на створення фантастичних прикрас. Коралові намиста є чи не найбажанішим подарунком для жінки.

У чуттєвої палітрі коралів кожна жінка знайде ефектний відтінок найбільш утішний для своєї зовнішності.

Тут царюють усі рожеві відтінки - від насиченого лососевого, теплих теракотових до майже кремового, самого рідкісного кольору, який називають «шкіра ангела».

Не менш цінними вважаються і корали чорного кольору.

Зустрічаються також натуральні сірі, блакитні відтінки і різноманітні підфарбовування.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!