Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Оцінка бурштинових виробів по фото. скупка бурштину

Бурштин - стародавній камінь органічного походження, який по суті є окам'янілою смолою. Він упродовж багатьох років привертає різьбярів і ювелірів своєю чистотою і прозорістю. Майстри не просто виготовляли прикраси. Вони гравірували на самому камені, створюючи дивовижні панно і картини. У 19-20 століттях особливою популярністю користувалися намиста, сережки, браслети, шкатулки і мундштуки. Особливу цінність завжди представляв бурштин, всередині якого виявилися комахи. Такий камінь обрамляли металом, створюючи з нього справжні шедеври. Прикраси з бурштину і в наш час популярні серед жінок і чоловіків будь-якого віку.

Колір каменю варіюється від жовтого до коричневого відтінку з різною мутністю. На території Домініканської республіки можна знайти бурштин блакитного кольору. Камінь добувається в невеликих обсягах і вимагає складної обробки, що і визначає його високу вартість.

Який бурштин можна вигідно продати?

Скупка бурштину - один з напрямків діяльності нашої компанії. Особливу цінність представляють:

  • Старовинні прикраси в хорошому стані. Наша компанія запрошує оцінити і при бажанні продати бурштин за гідною ціною. Під час оцінки фахівець-геммолог буде враховувати художню цінність прикраси, його ступінь збереження, вагу і відтінок каменю. Ми здійснюємо скупку бурштину дорого, якщо ви продаєте прикраси з пресованого (німецький прес) або старого пейзажного непрозорого каменю епохи СРСР. Сьогодні на ринку широко поширені вироби епохи розвиненого соціалізму. Прикраси 19 століття стали великою рідкістю. Такі вироби оцінюють в якості антикваріату без урахування ваги.
  • Сувенірна продукція з натурального каменю. Добре збережені фігурки, нарди, шахи також мають досить високу вартість.
  • Інклюз. Вони являють собою «органічні включення, порожнини з водою, міхури, доісторичні комахи в бурштині ». Фахівці поділяють їх на колекційні (висока якість каменю, правильна форма, великий розмір, цінність вкраплень) і звичайні (підробки, зварені з смоли). Останні не мають антикварної цінності, тому скупка бурштину з інклюзами здійснюється тільки після ретельної перевірки.
  • Необроблений камінь-сирець. Під час оцінки вартості примірника фахівець-геммолог враховує його вагу і розмір. Антиквара може зацікавити камінь, маса якого знаходиться в межах 50-1000 грам. Також має значення походження бурштину. Прибалтійські екземпляри матимуть більшу вартість порівняно з калінінградським камінням. Сирець з України зовсім не буде мати антикварної цінності, як і дрібні фракції бурштину (крихта).

Оцінка виробів з бурштину по фото

Якщо ви маєте намір продати бурштин, то його оцінку можна провести, не залишаючи власної домівки. Для цього достатньо зробити знімок виробу або каменю-сирцю за допомогою фотоапарата або телефону з декількох ракурсів. Якщо в камені є сколи, тріщини, то для проведення оцінки необхідно зробити фото недосконалостей великим планом.

Фотографії потрібно переслати на електронну пошту або на вказаний номер телефону за допомогою зручного мобільного додатку для смартфонів (Viber або WhatsApp). Додатково потрібно вказати вагу каменя, якщо він відомий. цих даних буде досить, щоб визначити точну вартість вашого екземпляру. У робочі години фахівець-геммолог проведе оцінку протягом 10-15 хвилин.

Оцінка каменю в телефонному режимі

Перед продажем бурштину можна дізнатися його орієнтовну вартість і антикварну цінність по телефону. Достатньо зв'язатися з фахівцем по телефону, який вказаний в розділі «Контакти».

Достатньо надати словесний опис наявного виробу або каменю, щоб геммолог відповів, наскільки цікавий ваш екземпляр.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!