Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Купівля бурштину в Україні

Бурштин один з найбільш древніх каменів, який має органічне походження. Його дуже часто порівнюють зі сльозою, завдяки прозорості та чистоті. Саме ці якості привертають ювелірів і різьбярів до цього каменю, який за своєю суті є закам'яніло смолою. Майстри непросто виготовляли ювелірні прикраси. Вони гравірували на самому бурштині. Ще не так давно дуже популярними були шкатулки і мундштуки з цього каменю.

Колір бурштину не завжди прозорий. Він може бути від жовтого до коричневого кольорів з різним ступенем мутності. Найбільш цінними екземплярами вважаються ті каміння, в яких застигли комахи. Їх оформляють в метал і роблять шедеври. Завдяки сучасним технологіям зараз дуже просто підробити бурштин і замінити його пластиком. За допомогою пресування або плавлення виготовляють більш каламутні і менш тверді штучні зразки бурштину.

Прикраси з цього каменю носять в будь-якому віці і чоловіки, і жінки. Крім того, дуже багато майстрів виготовляють картини і цілі панно з бурштину. Відома Бурштинова кімната вже не є унікальним явищем. забезпечені люди можуть замовити таке оздоблення в свій заміський дім.

Жінкам більше подобаються бурштинові намиста, браслети, кільця і сережки. Цей камінь дуже благородно виглядає в срібній оправі. Поруч із золотом він трохи програє. Втрачається його самобутній відтінок і сяйво.

Вже дуже давно відомі цілющі властивості бурштину. Хвороби щитовидної залози, або зобу, лікують за допомогою бурштинових намист. Вони повинні бути виготовлені з нешліфований каменю і лежати прямо на хворому місці, не нижче, ні вище.

Володіє цей камінь і сильним магічним властивістю. Молоді матері, які годують груддю, повинні носити на шиї намисто з бурштину. Тоді малюк ніколи не стане злим і нещасним. Коли людина спить біля його подушки треба покласти осколок необробленого каменю. Він захищає від злих нічних духів. У будь-якому будинку повинні бути вироби з цього каменю. Вони здатні захистити від блискавки і пожежі.

Ще стародавні греки визнавали, що бурштин має якості Венери і силу Сонця. Дуже часто для священних церковних обрядів застосовували предмети з бурштину. Багато церков прикрашають цим мінералом.

Мандрівники визнають бурштиновий камінь своїм талісманом. Вони впевнені, що він допомагає їм в дорозі і береже від неприємностей.

У цьому мінералі об'єдналися шляхетність і первозданна чистота і ніжність.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!