Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Куплю намиста із коралів.

Корал - камінь з особливою чарівністю, ідеальне втілення мрії про літо, сонце і далеких океанах.

Це один з найдавніших дорогоцінних матеріалів на землі. Фрагменти коралових прикрас знайдені в кельтських гробницях залізного віку і давньоєгипетських палацах. Коралу завжди приписували особливі магічні і лікувальні властивості: їм прикрашали зброю, вважали, що він приносить в життя людини удачу, і одягали на маленьких дітей коралі, щоб захистити їх від неприємностей і лихого ока.

Намиста із корала - це різноманіття відтінків для створення стилю.

У ювелірній справі використовують, в основному, благородні червоні корали. Їх глибокий насичений колір, саме той, який ми називаємо «кораловим», як ніякий інший камінь підкреслює природний колір обличчя і шкіри. А якщо у жінки ще й темний колір волосся - вогонь коралових намист створює просто магічно-привабливий контраст! Цей камінь здатний додати нотку енергії і пристрасті будь-якого вбрання. Знову і знову він надихає дизайнерів на створення фантастичних прикрас. Коралові намиста є чи не найбажанішим подарунком для жінки.

У чуттєвої палітрі коралів кожна жінка знайде ефектний відтінок найбільш утішний для своєї зовнішності. Тут царюють усі рожеві відтінки - від насиченого лососевого, теплих теракотових до майже кремового, самого рідкісного кольору, який називають «шкіра ангела». Не менш цінними вважаються і корали чорного кольору. Зустрічаються також натуральні сірі, блакитні відтінки і різноманітні підфарбовування.

Коралові намиста та інші прикраси з коралами дарують на 35-річчя весілля.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!