Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Куплю намиста Венеціанка.

Розглядаючи венеціанські намиста, помічаєш, що від них віє якимсь теплом і позитивом. Можливо, тому що, їх роблять в сонячної Венеції від якої завжди віє сонцем. Доповнюючи власний образ такою біжутерією, ви зможете осяяти себе і оточуючих неймовірною красою. Адже це ж так прекрасно, коли доповнити себе можна за допомогою якоїсь частинки елегантності, жіночності та переваги.

Мурано, або «мала Венеція» - один з найбільших островів Венеціанської лагуни. Ще з XVI століття ці місця були місцем розваги багатих італійців. Шикарні вілли, дорогі фонтани і тераси, що виходили на самий берег Адріатичного моря, могли дозволити собі тільки дуже заможні або знатні люди. У цю категорію потрапляли майстри-склодуви. Їх робота настільки цінувалася в Італії, що для них було виділено цілий острів венеціанської гряди.

Людство навчилося переплавляти кварц ще з незапам'ятних часів. Але тільки у венеціанських майстрів це виходить найкраще. Технологія виготовлення прикрас з муранського скла зберігалася в строгому секреті і передавалася з покоління в покоління, від батька до сина. Цілі династії склодувів почали існувати з кінця XIII століття, коли було прийнято рішення про перенесення виробництва скла на один з островів в Адріатичному морі. Майстри отримували нечувані привілеї, але не мали права виїзду за межі острова.

Така обстановка дозволила зберегти в таємниці всі секрети виготовлення ювелірних шедеврів і предметів декоративно-прикладного мистецтва. Вступити на навчання і пізнати тонкощі виробництва неможливо - майстри передають своє вміння тільки своїм дітям. Якщо ви житель України, вам необов'язково їхати в Італію, щоб купити прикраси з муранського скла.

Куплю венеціанські намиста

У будь-якому випадку, беручи в руку прикраси з муранського скла або предмет інтер'єру, можете бути впевнені, що перед вами краса в єдиному екземплярі. Венеціанські майстри відкидають сучасні технології і працюють такими ж способами, як їхні діди і прадіди. Кожна частинка цих унікальних витворів містить в собі подих людини. Розпечений кварц в умілих руках приймає найхимерніші форми, що особливо цінується модницями і дизайнерами інтер'єру.

Не дивно, що подібній красі люди здавна приписували різні магічні і лікувальні властивості. Вважалося, що біжутерія допомагає при захворюваннях щитовидної залози. Муранські браслети полегшують стан при проблемах з суглобами. Але головне їхнє призначення - зробити так, щоб ви завжди залишалися молодою і красивою.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!