Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Куплю коралі

Антикварні прикраси цінні не стільки матеріалом, скільки своєю історією. Адже каблучку з дорогоцінного металу, так само як і перлове намисто, можна купити в звичайному ювелірному магазині, ціна їм відома. Але справа в тому, що люди, готові заплатити шалені гроші за антикварний перстень або старовинні намиста, купують зовсім не шматок золота або срібла, і навіть не дорогоцінний камінь, вони купують історію, пов'язану з конкретним предметом, купують його індивідуальність. Епоха ширпотребу охопила не тільки товари повсякденного попиту, а й прикраси. Вони стали випускатися великими тиражами, ігноруючи початкове призначення ювелірних прикрас - виділяти з натовпу свого володаря, підкреслювати його індивідуальність. Ювелір 18-го століття не міг дозволити собі зробити кілька абсолютно однакових предметів, тому можна бути впевненим, що старовинний перстень, куплений вами, залишиться в єдиному екземплярі. Майстер, навіть якщо дуже захоче, через пару століть вже не зможе зробити дубліката.

Серед старовинних прикрас зустрічаються як звичні і зрозумілі нам за призначенням перстні, каблучки, коралові намиста і підвіски, так і втратили актуальність і вийшли з моди жіночі скроневі кільця і чоловічі фібули. Мода мінлива. У сучасному світі з'явилося чіткий гендерний поділ прикрас. Колись давно, столітті в 18-м, перстні не прийнято було ділити на жіночі і чоловічі, а вінтажна брошка з однаковою ймовірністю могла належати як фрейліні, так і її залицяльнику, французькому моднику.

Скупка коралових намист

У зв'язку зі складністю і тривалістю переміщення на великі відстані раніше не було такого розмаїття матеріалів і форм, навіть в такому ексклюзивному виробництві як прикраси. Зрозуміло, європейські королівські особи і наближені до них, могли собі дозволити придбати прикрасу зроблену за тридев'ять земель, наприклад в Індії або Ірані, так само як і правителі Сходу могли придбати бурштинові прикраси з берегів далекого для них Балтійського моря. Прості дворяни і купці, які не виїжджають за межі свого регіону, зазвичай носили прикраси з поширених в даній місцевості матеріалів.

Згодом кордони мінялися, стиралися, ставали малозначущими, глобалізація дозволила використовувати нові матеріали і технології. Кулон з маленьким емалевим портретом коханої людини змінила підвіска для фотографії, поки ще чорно-білої, але це був лише перший крок в скажений 20-е століття. Технології покриття недорогоцінних металів і створення некорозійних сплавів відкрили широкі можливості для застосування біжутерії всіх типів.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!