Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

 • Купимо бурштинові прикраси і бурштинове намисто

  Швидка оцінка і викуп виробів
  Гроші відразу! Оплата - готівкою або переказом на рахунок клієнта.
 • У нас Ви можете оцінити онлайн по фото і продати

  Бурштинові вироби дорого
  і не витрачати особистий час на пошук більш вигідних пропозицій.
 • Дорого купуємо коралі, баламути, Венеціанські намиста

  Справедлива оцінка виробу
  При купівлі антикваріату зберігається повна конфіденційність.

Куплю бурштинове намисто 

Дорого купуємо Ваші вироби та прикраси з бурштину, коралове намисто, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка). Ціна варіюється від ваги, розміру, кольору і якості виробу. Приблизну ціну Ви можете дізнатися за телефоном, або відправивши фотографії до нас на пошту ambercoral.com@gmail.com.

Продати бурштинове намисто, намисто з коралів, венеціанські намиста за хорошою ціною в самі найкоротші терміни - це цілком реально.

Ми зацікавлені в придбанні старовинних бус, сувенірів з натурального бурштину епохи СРСР, бурштинових браслетів, вироблених в минулому столітті.

Скупка бурштинового намиста і бурштину. Який бурштин можна продати дорого.

 • Бурштинове намисто

  Ми дорого скуповуємо антикварні намиста з бурштину жовтого і жовто-оранжевого кольору. Намистини повинні бути правильної геометричної форми. Намиста із прозорого бурштину нас не цікавлять.

 • Кулони з бурштину, бурштинові вервиці

  У нас Ви можете продати бурштинові вервиці, браслети, кулони з бурштину, бурштинові брошки і т.д. Ціна залежить від художньої цінності, форми, розміру і ваги бурштинового вироби.

 • Інклюзи

  Ми скуповуємо справжні бурштинові вироби з інклюзами. Справжніх (оригінальних) солідних розмірів інклюзів нараховуються одиниці. Цікавлять справжні інклюзиви вагою від 100 г.

 • Інші вироби з бурштину

  Ціна скупки прикрас безпосередньо залежить від безлічі нюансів. Тому, неможливо називати точну ціну скупки зі словесного опису. Необхідно, мінімум, бачити фото.

Куплю бурштинове намисто, вироби, камені

У нас Ви можете продати бурштинове намисто: непрозорі, за формою - куля або овал.
Бурштинове намисто пейзажне

Бурштинове намисто пейзажне

Бурштинове намисто німецький прес

Бурштинове намисто німецький прес

Бурштинове намисто жовток

Бурштинове намисто жовток

Вироби з бурштину

Вироби з бурштину

Бурштинові камені

Бурштинові камені

Оцінка 


Як здійснюється оцінка старовинних бус, виробів з бурштину онлайн по фото?

Варіантів кілька:

1. Зателефонувати за номером телефону, вказаним в розділі "контакти". Якщо в усному діалозі обидві сторони вирішують, що співпраця цікава, ми просимо відправити фото виробу по електронній пошті або за допомогою одного з мобільних додатків (Viber) для більш точної оцінки.

2. Минаючи усний діалог, відразу відправити фото бурштинового намиста, коралових бус, баламутів, венеціанських бус на пошту ambercoral.com@gmail.com, не забувши, вказати свій телефон для зворотного зв'язку.

Критерії оцінки старовинних бус

Оцінка бус проводиться за кількома критеріями: вага, колір, збереження, вид обробки, художня і антикварна цінність виробу.

Купуємо вироби з бурштину - бурштинове намисто. Прикраси з бурштину можуть бути в оправі з дорогоцінних металів (золото, срібло), що теж впливає на його вартість.

Найбільш цінними є бурштинове намисто з природного бурштину, правильної геометричної форми, великого розміру. Чим більше розмір, вага намистини і ступінь прозорості, тим більше ціна.

Існує дуже багато різних імітацій бурштину, які зовні дуже схожі на природний бурштин, але коштують значно дешевше. В якості імітацій використовуються різні види пластмас (бернит, бакеліт), епоксидна смола.

Бажають оцінити і продати намисто з бурштину, коралове намисто, баламути, венеціанські намиста для попередньої оцінки можуть відіслати фотографії виробів на електронну пошту.

Оплата 

Оплата здійснюється відразу після угоди сторін про взаємовигідну ціну предмета. Угода про придбанні предмета після візуального огляду та експертної оцінки за місцем зустрічі. Оплата здійснюється готівкою, або переказом на рахунок клієнта. Велика сума готівки може бути перерахована на платіжну карту в Вашій присутності.

У нас Ви можете оцінити і продати за справедливою вартістю:

 • бурштинові прикраси - намиста, брошки, намиста, кулони, сережки, кільця, браслети, підвіски, запонки;
 • коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка);
 • сувеніри з бурштину - курильні трубки, мундштуки, шкатулки, декоративні фігурки;
 • необроблені камені, в тому числі, що містять інклюзив, сторонні включення.
За якими параметрами проводиться оцінка

Розрахунок вартості і скупка старовинних бус в його первинному вигляді здійснюється на підставі ваги і розміру, а також рідкості каменю.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте:
 • грамотну і справедливу оцінку кожного виробу;
 • швидкий розрахунок;
 • безпечну угоду з документальним оформленням;
 • попередню оцінку по фото або опису предмета.

Ціна 

Вага - критерій визначення вартості бурштину. Вага окремої намистинки важливіше ваги бус. Ціна скупки старих, випуску до 1990 року бурштинового намиста, часом, доходить до 70000 гривень. Великі "самородки" зараз рідкість і за них так само призначають високу ціну.

Від чого залежить вартість прикрас з бурштину

 • Намисто з бурштину: бурштиновим бусинкам характерна правильна геометрична форма, що є важливим фактором. Визначальним параметром є Вага кожної намистини. Чим він більший, тим шанс продати дорожче збільшується в арифметичній прогресії;
 • Сережки з бурштину: метал оправи грає не останню роль, вік - головну. Не варто забувати і про художню цінність виробу;
 • Підвіски з бурштину: матеріал оправи, ступінь прозорості (чим нижче, тим дорожче) і, звичайно ж, маса самого каменю;
 • Кільце з бурштином: метал основи плюс якість обробки, походження і вага каменю;
 • Брошка з бурштину: говорячи про брошки, про оправи замовчують. Відповідно, визначальним параметром є вага максимального фрагмента і, звичайно ж, якість виконання;
Бурштинове намисто, виробництва 19-20 століття

На ринку антикваріату обіг мають, в основному, намиста з бурштину часів СРСР. Вартість скупки бус цієї епохи може досягати десятки тисяч гривень. Вартість скупки добре збережених намист 19 століття коштує дорожче.

Старовинні намиста скупка 

Фахівці визначають двісті вісімдесят різновидів бурштину. Бурштин розділяється за походженням (сукциніт, геданіт, гессит, статіеніт, боккеіт), по родовищах (сіметіт, руменіт, бірміт і т.д.), за кольором (блакитний бурштин, червоний бурштин, зелений бурштин, білий бурштин).

Блакитний бурштин видобувається переважно в Домініканській республіці. Обсяг видобутку блакитного бурштину надзвичайно малий, що спільно з труднощами в його обробці робить блакитний бурштин цінним серед колекціонерів.

Інклюзи

Інклюзи - органічні включення, порожнини з водою, міхури, доісторичні комахи в бурштині. Інклюзи в бурштині поділяються на колекційні і звичайної якості. Колекційні інклюзи визначаються за якістю каменю, формою і розміром, станом і художньої цінності вкраплення, їх вартість надмірно висока.

Прикраси з бурштину

Добре збережені старовинні намиста з бурштину високої якості виконані в золоті або сріблі представляють чималий інтерес у колекціонерів. А ми готові дати хорошу ціну за гідні екземпляри.

Сувеніри із бурштину

Поряд з прикрасами та ювелірними виробами, високу вартість мають сувеніри з натурального бурштину. Фігурки з бурштину, шахи і нарди якщо вони добре збереглися, також можуть бути високо оцінені нами.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!