Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Куплю баламути намиста

Перламутр - чудовий камінь, дивно поєднує в собі протилежні властивості: красу, ніжність, крихкість і в той же час неймовірну міцність і силу. Завдяки своїм якостям і властивостям перламутр є не тільки вишуканою прикрасою, але і незамінним ліками ось вже не одне століття поспіль.

Намиста з перламутру - це елегантна і оригінальна прикраса для жінки будь-якого віку і способу життя. Вони, завдяки широкому асортименту відтінків і форм, однаково чудово виглядають і на білявках і на брюнетках, на строгих офісних леді і романтичних панянках.

Розкішний сяючий перламутр по суті своїй каменем не є, але за його благородну красу і схоже застосування його включили до лав дорогоцінних каменів. Прикраси з перламутру відрізняє ніжне сяйво, легкість і приголомшлива ніжність! З перламутру роблять практично усі прикраси, які ви тільки можете собі уявити.

Куплю намиста із натурального перламутру Баламути

Перламутр є не що інше, як внутрішній гарний шар ракушок. Безумовно, не всі ракушки годяться для прикрас з перламутру. Для прикрас використовують тільки великі морські раковини. Дрібні ж ракушки, на зразок наших прудовиков і равликів, мають занадто тонкий шар. З них можна тільки збирати романтичні намиста, а для урочистих прикрас вони вже не підходять. Перламутр зараз не видобувають в море, його беруть від тих раковин, які виготовляють перли на перлинних фермах. Прикраси з перламутру цих ракушок значно міцніше.

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!