Закупка старовинних бус

+38 (098) 666-97-96

ambercoral.com@gmail.com

Де продати бурштин дорожче?

Ми купуємо бурштинове намисто за високими цінами в Україні! А Ви знаєте про те, що ціна скупки хорошого бурштину вже перевищила вартість золота? Можна продавати старі бурштинові намиста вигідніше, ніж золоті прикраси!

Оцінка бурштинових прикрас онлайн

Ціна бурштинових намистин залежить від багатьох умов. Якщо ви не хочете розбиратися в різних факторах, які впливають на ціноутворення або просто у вас недостатньо потрібного досвіду - ми надаємо послуги оцінки прикрас по фото.

Онлайн оцінка бурштину по фото

Після отримання ваших фотографій і опису прикрас ми зможемо виконати оцінку і відповісти вам в режимі онлайн. Якщо ви хочете, щоб вам передзвонили - не забудьте вказати свій телефон. Оцінка проводиться швидко і безкоштовно.

Є можливість оцінити бурштин, використовуючи сучасні месенджери - Вайбер, Ватсапп.

Бурштинове намисто. Ціна. Де можна дорого продати?

Найпопулярнішим, дорогим і ходовим товаром для продажу на антикварному ринку є бурштинове намисто. ці ювелірні вироби оцінюються найдорожче. Однак не тільки вони являють собою цінність для скупки. Інші вироби з бурштину теж можуть коштувати дуже дорого. Які саме? У нашому списку є найпопулярніші варіанти.

Бурштинове намисто XIX-XX століть

Намисто з бурштину часів епохи розвиненого соціалізму в СРСР зараз найбільш затребуване на ринку. Ціна починається з десятків тисяч гривень - все залежить від віку, ваги каменів і правильності форми намистин.

Особливу цінність мають намиста дореволюційної епохи. Незважаючи на те, що вони зустрічаються значно рідше, вони є величезною цінністю. Ціна в цьому випадку визначаться навіть не грамами, а антикварною вартістю. І ця ціна буває дуже високою.

Зверніть особливу увагу! Прозорий бурштин не має ніякої реальної вартості!

Вервиці з бурштину, бурштинові кулони і браслети

Реальна вартість подібних виробів визначається кожного разу індивідуально і може сильно коливатися в залежності від різних умов. Надішлете нам фотографії наявних у вас виробів і тоді ми зможемо приблизно оцінити їх ринкову вартість. Скористайтеся формою зворотного зв'язку внизу сайту.

Великі шматки старого необробленого бурштину

Зараз бурштин великих фракцій зустрічається все рідше і рідше і його вартість на ринку постійно зростає. шматки бурштину великого розміру мають високу ринкову вартість і їх ціна зростає щороку.

Як визначається ціна бурштинових прикрас?

Намиста (намисто) з бурштину. Одним з найважливіших факторів є вага намистин. Чим більше вага - тим дорожче ціна на намиста. Інший важливий фактор, що впливає на ціну - правильність геометричної форми намистин. Чим ближче до кулястої або будь-який інший формі, тим дорожче ціна цієї прикраси.

Сережки з бурштину. Важливу роль відіграє метал оправи бурштинових сережок. Найважливіший фактор - це вік прикраси. Так само на ціну впливає і художня цінність ювелірної прикраси.

Підвіски з бурштину. Цінність визначається ступенем прозорості каменю (він повинен бути не прозорий), матеріалом оправи, маса бурштинових каменів (чим більше - тим вище вартість).

Кільце з бурштином. Оцінюється метал основи, якість обробки, якість виготовлення, вік прикраси, походження і вага каменю.

Брошка з бурштину. Для брошки оправа не має значення і найважливішим є вага каменю в оздобленні та його вік і походження.

Онлайн оцінка бурштину по фотографії

Для точнішої оцінки виробу потрібно сфотографувати його мінімум з двох ракурсів (з двох сторін). Не забудьте зробити фотографії поруч з лінійкою або іншим предметом, який дозволить оцінити розмір бурштинових виробів. Якщо мається інформація про вік бурштину - обов'язково напишіть про це.

Політика конфіденційності

Ми нікому не розголошуємо даних про наших відвідувачів і клієнтів. Ви можете не турбуватися - ми не передаємо даних про наших клієнтів нікому з третіх осіб. Наша репутація понад усе! Шанобливе ставлення і довіра наших клієнтів - перша мета нашої компанії. Інформація про ваш візит залишиться тільки у нас. Нам можна вірити!

Ми платимо одразу!

Не потрібно ніякого очікування - гроші за бурштин виплачуються відразу ж на місці! Якщо ви хочете - велика сума грошей може бути переведенавам на карту!

Контакти 

Якщо Ви бажаєте оцінити і продати коралі, баламути, венеціанські намиста (Венеціанка), бурштинове намисто, або інші вироби з бурштину для попередньої оцінки можете відіслати фотографії виробів на електронну пошту або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

Заполните заявку на оценку

Мы Вам сделаем лучшее предложение!